چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ , ۰۴:۵۲:۴۰
avatar avatar avatar
لطفا از طریق پنل تنظیمات تصویر لوگو را انتخاب کنید
نوشته شده در ۱۴۰۰/۹/۲۴ ساعت ۱۷:۲۴
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار سنندج؛

شرایط آبی کرونا در سنندج نباید موجب کاهش عمل به پروتکل‌های بهداشتی شود

فرماندار شهرستان سنندج گفت: تعداد بستری‌ها و وضعیت حاد در این شهرستان به شکل چشمگیری کاهش پیدا کرده و امروز سنندج در شرایط آبی قرار دارد اما این امر نباید موجب کاهش عمل به پروتکل‌های بهداشتی شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی؛ یحیی نظری روز دوشنبه در شورای اداری شهرستان سنندج اظهار داشت: با توجه به افزایش تزریق واکسن و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هرچند در مقایسه با بسیاری از شهرهای دیگر دیرتر اما به شرایط عادی تری رسیده‌ایم.

وی اضافه کرد: پرستاران و کادر درمان در شرایط سخت اوج ابتلا به کرونا با از خودگذشتگی تلاش زیادی در کنترل این بحران کردند.

نظری با اشاره به ابلاغ طرح مدیریت هوشمند بیماری‌ کرونا به دستگاه‌ها یادآور شد: مرحله اول طرح از ۲۱ آذر شروع شده و مختص دستگاه‌های اجرایی است که از جمله همه کارکنان باید بر این اساس واکسن بزنند.

وی ادامه داد: در مرحله دیگری از طرح ارائه خدمات به ارباب رجوع در ادارات هم مختص به کسانی خواهد بود که واکسن زده‌اند.

فرماندار شهرستان سنندج تاکید کرد: هشت مرکز تجمیعی در سنندج فعالیت می‌کند که کارکنان دستگاه‌ها می‌توانند ارباب رجوع را به این مراکز هدایت کنند.

وی اظهار داشت: کنترل حمل و نقل درون شهری و برون شهری هم در فازهای بعدی طرح قرار دارد که به مرور اجرا می‌شود.

نظری با اشاره به اینکه کارکنان ادارات نباید بار مضاعفی بر مشکلات مردم باشند گفت: در جریان اوج همه‌گیری کرونا سستی در جریان خدمات به ارباب رجوع ایجاد شده و ممکن است کارهای آنها عقب افتاده باشد، که باید خدمات سرعت بگیرد.