چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ , ۱۷:۰۱:۰۹
avatar avatar avatar
لطفا از طریق پنل تنظیمات تصویر لوگو را انتخاب کنید
نوشته شده در ۱۴۰۱/۳/۱ ساعت ۱۷:۳۲
لینک کوتاه مطلب:

سرپرست فرمانداری سنندج:

تحقق تعهد اشتغال سنندج در گرو پای‌کار بودن ادارات است

سرپرست فرمانداری سنندج تعهد اشتغال این شهرستان در سال جاری را 10 هزار شغل اعلام کرد و گفت: برای تحقق این رقم جدای از ادارات شهرستانی، اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز باید کمک کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنندج، حسن عسکری در دیدار مدیرکل و کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان اظهار داشت: مسوولیت در نگاه اسلام فرصت خدمتگزاری است و افرادی که طالب رسیدن به خدا باشند، خواسته آنان در مسیر خدمت به مردم میسر می‌شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان سنندج اذعان داشت: از لحظه به لحظه فرصت‌ها در مسند مسوولیت باید استفاده کرد چرا که با خدمت به مردم می‌توان توشه‌ای برای آخرت جمع‌آوری کرد.

وی حوزه اشتغال و مسکن را یکی از مسائل مهم و دارای مشکل در استان خواند و گفت: استاندار نیز به فرمانداران تاکید کرده‌ است که در راستای برطرف شدن مشکلات این دو حوزه تلاش کنند.

عسکری تعهد اشتغال شهرستان سنندج در سال جاری را ۱۰ هزار شغل اعلام کرد و گفت: برای تحقق این رقم جدای از ادارات شهرستانی، اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز باید کمک کند.

وی یادآور شد: در حالیکه سنندج و استان کردستان به اعتبارات جهشی نیاز دارد، برگشت تسهیلات اشتغال اجحاف در حق مردم این استان است.

فرزاد پیشکاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان نیز از تلاش برای رفع مسائل حوزه تعاون، اشتغال و رفاه اجتماعی استان خبر داد.

وی افزود: در گذشته استان کم‌کاری‌هایی صورت گرفته و همین موضوع موجب برگشت ۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی استان شده است.

پیشکاری ادامه داد: ایجاد اشتغال پایدار و رفع بیکاری حق مردم است و تلاش می‌کنیم شعار عدالت‌محوری دولت سیزدهم در کردستان تحقق پیدا کند.

انتهای پیام/