چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ , ۱۸:۰۸:۰۸
avatar avatar avatar
لطفا از طریق پنل تنظیمات تصویر لوگو را انتخاب کنید
نوشته شده در ۱۴۰۱/۳/۳ ساعت ۱۴:۴۳
لینک کوتاه مطلب:

سرپرست فرمانداری شهرستان سنندج سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت

سرپرست فرمانداری شهرستان سنندج در پیامی با عنوان این مطلب که سوم خرداد سال 61 تجلی عنایت خداوند رحمان و یادآور جانفشانی غیورمردان ایرانی است، سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنندج، حسن عسکری در پیامی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت. متن این پیام در ادامه می‌آید…

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم خرداد، یادآور دلاورمردی‌ها، ایثارگری‌ها و فداکاری‌های رزمندگان اسلام و استقامت و پایمردی ملت ایران و اوج خداباوری و خلوص امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی بود که فرمودند “خرمشهر را خدا آزاد کرد”.

سوم خرداد سال ۶۱ نمادی از وحدت، همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه‌ دفاع از تمامیت ارضی کشور و تجلی عنایت خداوند رحمان و یادآور جانفشانی غیورمردان ایرانی است که شجاعانه در عملیات بیت‌المقدس و با رمز «یا علی ابن‌ابیطالب(ع)» جبهه باطل دشمن را در هم شکستند و خرمشهر را آزاد کردند.

بازخوانی این اتفاق سرنوشت‌ساز و حماسه‌آفرینی‌ها و رشادت‌های فرزندان ملت در آن برهه از تاریخ برای نسل‌های امروز و آینده این سرزمین، آنان را در صحنه‌های رویارویی با بیگانگان و دشمنان انقلاب و کشورمان قرار خواهد داد.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خونین‌شهر، فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، روز ایثار، مقاومت و پیروزی را به عموم مردم وفادار به نظام اسلامی و غیور شهرستان سنندج تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند یکتا می‌خواهم در حفظ و حراست از کیان پرمهر ایران اسلامی و دستاوردهای شهیدان و انقلاب، امانتداران شایسته‌ای باشیم.

حسن عسکری

سرپرست فرمانداری شهرستان سنندج