جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ , ۲۲:۰۴:۲۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۷/۱۴ ساعت ۱۲:۳۴
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار سنندج به مناسبت هفته نیروی انتظامی

فرماندار سنندج با صدور پیامی فرارسیدن هفته فراجا را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنندج، حسن عسکری در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی در کردستان و شهرستان سنندج تبریک گفت.

تاریخ انقلاب اسلامی ایران مملو از افتخارات و موفقیتهایی است که صفحات آن به خاطر شجاعت و اقتدار نیروهای جان برکف و انقلابی این مرز و بوم رقم خورده است. بدون شک بخش بسیار بزرگی از صفحات زرین کتاب تاریخ ایران مرهون تلاش‌های مخلصانه و بی‌دریغ کسانی است که در مسیر حفظ نظم و ارزشهای این انقلاب خدمت میکنند و در این مسیر لباس سبز خدمت را بر تن کرده اند.

نیروی انتظامی نیاز یک جامعه آرمانی است، نیرویی که مقتدرانه در مقابل مخلان نظم و امنیت ایستاده تا با مبارزه با ظلم وفساد، ارمغان آور آرامش و عدالت، امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط درجامعه باشد.

هفته نیروی انتظامی فرصتی برای بیان خدمات ایثارگرانه و مجاهدانه این نهاد مقدس و نیز تجلیل از اقدامات صیانت از نظم عمومی و مبارزه با اخلال‌گران امنیت جامعه است.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، امیدوارم حضور جاودانه این نیرو در راستای صیانت از نظم و امنیت و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی همواره کوشا و پویا باشد.

حسن عسکری فرماندار سنندج