جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ , ۲۲:۱۷:۰۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۱۰ ساعت ۰۲:۰۰
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار سنندج:

حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان خط بطلانی بر توطئه‌های دشمنان است

فرماندار سنندج گفت: روز سیزدهم آبان روز افزایش بصیرت و انتقال رشادت های مردم مبارز ایران و روز نهادینه کردن فرهنگ استکبارستیزی در میان دانشجویان و دانش آموزان است لذا حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان خط بطلانی بر توطئه‌های دشمنان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنندج، حسن عسکری در جلسه هماهنگی راهپیمایی سیزدهم آبان در سنندج، ضمن تسلیت بمناسبت به شهادت رساندن جمعی از هموطنان در شاهچراغ شیراز گفت: در حادثه تیراندازی به مردم مظلوم و بی‌دفاع حرم شاهچراغ تعدادی از آنها کودک و نوجوان بودند.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی نقش‌آفرین بوده‌اند افزود: در طول دوران انقلاب اسلامی خون پاک نوجوانان زیادی در ایران اسلامی به ناحق ریخته شد و فدای انقلاب اسلامی شد.

عسکری با اشاره به پیشرفت‌ها و موفقیت‌های چشمگیر دانش آموزان و دانشجویان در عرصه‌های علمی و المپیادها تصریح کرد: دشمن از اقتدار و پیشرفت کشور هراس دارد و این پیشرفت‌ها را برنمی‌تابد و به همین دلیل با بهره‌گیری از ترفندهای مختلف و تبلیغ در فضای مجازی درصدد فریب و منحرف کردن جوانان برآمده‌اند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم، گفت: این ایام فرصت و بستر مناسبی برای تبیین این دستاوردها و پیشرفت‌ها در میان دانش آموزان و اقشار مختلف است.

فرماندار سنندج با اشاره به تاکتیک و عملیات روانی دشمن در فضای مجازی و اخبار کذب و غیرواقعی و ساختگی علیه نظام جمهوری اسلامی تصریح کرد: از آنجا که بخشی از جامعه قدرت تحلیل سیاسی ندارند و منفعلانه تحت تاثیر شایعات فضای مجازی قرار می‌گیرند جهاد تبیین و روشنگری خدمات و دستاوردهای انقلاب می‌تواند پاسخگوی بسیاری شبهات و ابهامات باشد.

عسکری بر برگزاری نشست‌های بصیرتی و روشنگری در ادارات و سازمان‌های مختلف و نشست‌های صمیمی دانش‌آموزان تاکید کرد.

وی نقش رسانه ها بویژه صدا و سیما را در اطلاع رسانی و روشنگری و بصیرت افزایی آحاد جامعه بسیار تاثیرگذار دانست.

وی افزود: از آنجا که دشمن فضای مجازی را در اختیار گرفته و با فضاسازی غیرواقعی درصدد دستیابی به اهداف خود است خواستار تبلیغ و اطلاع رسانی در خصوص دعوت مردم به حضور حداکثری در راهپیمایی ۱۳ آبان شد.

فرماندار سنندج اظهار کرد: از آنجا که اغتشاشگران و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه تنها گروه اندکی هستند، بر حضور گسترده و پررنگ اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان تاکید کرد.

وی از اقشار مختلف جامعه بویژه بسیج اصناف، دانشجویان، فرهنگیان، روحانیون، جامعه ورزشی خواست با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان برگ زرین دیگری در تاریخ اسلامی ثبت کنند.