جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ , ۲۳:۳۵:۲۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۱۸ ساعت ۱۲:۰۳
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار سنندج:

مدعیبن دروغین دفاع از حقوق بشر اغتشاشات را هدایت می‌کردند

فرماندار سنندج گفت: در پشت قضیه افرادی مدعی دفاع حقوق بشر بودند که دستشان به خون بسیاری از جوانان آلوده بوده این اغتشاشات را هدایت می‌کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنندج، حسن عسکری در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان سنندج، ایجاد امنیت پایدار مردمی را از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی دانست  و تصریح کرد: ایران  امن‌ترین کشور در منطقه است و دشمنان نظام درصدد برهم زدن این امنیت هستند لذا مردم اجازه نخواهند داد خدشه‌ای به امنیت وارد شود.

وی با اشاره به حوادث و اغتشاشات اخیر در کشور اظهار کرد: با همکاری مردم عاملان اغتشاش و ناامنی کشور و نقشه شوم توطئه‌گران شناسایی شده است.

به گفته فرماندار سنندج، ۸۵ درصد دستگیری‌های اغتشاشات با رفات اسلامی آزاد شدند.

وی با بیان اینکه در پشت قضیه افرادی مدعی دفاع حقوق بشر بودند که دستشان به خون بسیاری از جوانان آلوده بوده این اغتشاشات را هدایت می‌کردند افزود: در این راستا ضرورت دارد جوانان تاریخ و هویت گذشته کشور را بخوبی مطالعه کنند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین، روشنگری و تبیین مسائل کشور برای جوانان را ضروری عنوان کرد.

فرماندار سنندج با اشاره به اینکه در آستانه تنظیم لایحه بودجه سال آینده کشور هستیم تاکید کرد: شورای شهر و شهرداری مشکلات شهر سنندج مانند وضعیت ترافیک سنندج، شناسایی و رفع نقاط حادثه‌خیز، افزایش ایمنی، روان‌سازی و تردد، توسعه فضای گردشگری و تفریحی را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند.

عسکری با اشاره به اینکه در آستانه فصل زمستان قرار داریم، خواستار آمادگی ستاد بحران در مواجهه با بحران‌های طبیعی شد.

فرماندار سنندج بر پیگیری مقوله ایمنی در مراکز عمومی در بیمارستان‌ها و مدارس از سوی ستاد بحران تاکید کرد.

وی اقدامات انجام شده در حوزه تامین آب شرب را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: بزودی سامانه انتقال آب شرب سنندج به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ترویج فرهنگ اقامه نماز در ادارات سنندج را ضروری برشمرد و گفت:  در هفته بسیج فرهنگ بسیج و ارزش‌های ایثار و شهادت ترویج شود.