جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ , ۲۲:۵۱:۱۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۱۸ ساعت ۱۱:۵۹
لینک کوتاه مطلب:

معاون فرماندار سنندج:

همکاری مردم در اتفاقات اخیر سنندج باعث کنترل اوضاع شد

معاون سیاسی امنیتی فرماندار سنندج امنیت را لازمه هر اقدام و پیشرفتی دانست و گفت: در مدیریت حوادث اخیر همکاری مردم باعث کنترل اوضاع شد و همه جامعه متوجه شدند که امنیت چه کالای گران‌بهایی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنندج، پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان سنندج به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه سنندج، مدیرعامل شرکت گاز کردستان و روسای ادارات در سالن آموزش و پرورش ناحیه ۲ سنندج برگزار شد.

عبدالعلی اسفندیاری معاون سیاسی امنیتی فرماندار سنندج در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی؛ به اقدامات انجام شده در ایام اربعین امسال پرداخت و اظهار کرد: در طول این ایام بیش از ۲۸۸ هزار زائر در سنندج اسکان یافته و به آنها خدمت‌رسانی شد.

وی امنیت را لازمه هر اقدام و پیشرفتی دانست و گفت: در مدیریت حوادث اخیر همکاری مردم باعث کنترل اوضاع شد و همه جامعه متوجه شدند که امنیت چه کالای گران‌بهایی است.

معاون فرماندار سنندج وجود امنیت را لازمه پیشرفت و رفاه و توسعه در هر جامعه و کشوری دانست و تصریح کرد: باید همه با هم مراقب امنیت و آرامش کنونی در سطح استان به ویژه شهر سنندج باشیم و اجازه ندهیم که خدشه‌ای به آن وارد شود.