شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ , ۰۰:۲۰:۲۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۹/۳ ساعت ۱۳:۵۴
لینک کوتاه مطلب:

در گرامیداشت هفته بسیج

گلزار شهدای سنندج عطرافشانی شد

در گرامیداشت هفته بسیج، گلزار شهدای بهشت محمدی سنندج غبارروبی و عطرافشانی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنندج، همزمان با هفته بسیج امروز پنجشنبه با حضور مسوولان استانی و شهرستانی، گلزار شهدای بهشت محمدی سنندج غبارروبی و عطرافشانی شد.

استاندار کردستان در این مراسم گفت: حضور ما در گلزار شهدا و آرامگاه بزرگمردان دوره معاصر که کار بزرگ و ماندگاری را در تاریخ این کشور ثبت و ضبط کردند نه فقط برای بزرگداشت شهدا بلکه برای تمدید روحیه و انگیزه و مددگرفتن از ارواح شهدا است.

اسماعیل زارعی کوشا افزود: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی که مرهون و مدیون خون‌های پاک و به ناحق ریخته این شهیدان والامقام است در اوج مسیر خود و در نزدیک قله‌های نهایی است، هدف بزرگی که امام راحل، مردم و شهدا برای آن به پا خواستند مورد حسد، هجمه و تهاجم همه جانبه و ترکیبی دشمنان و ایادی و مزدوران و فریب‌خوردگان و رمالان رسانه‌ای هستند.

وی اضافه کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، فرق این دوره از اغتشاشات و دشمنی‌ها در این است که اگر دشمنان در گذشته روی نقاط ضعف زوم کرده بودند امروز روی نقاط قوت نظام هجوم می‌آورند.

وی گفت: یک نمونه از این نقاط قوت‌، شخصیت‌های بزرگی است که می‌بایست تا دنیا دنیاست باید افتخار ما و جهان اسلام و مستضعفین باشند.

وی عنوان کرد: دشمن برای اینکه این گوهرهای گرانبها، ستاره‌های درخشان و مشعل‌های روشن را در این غبار فتنه‌ها مخدوش کند و نگاه نسل نو را به این ستارگان درخشان آنگونه که خود می‌دهد شکل دهد مورد هجمه و هدف قرار داده است.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی از شخصیت‌های بزرگی است که امروز مورد هجمه جدی دشمنان قرار گرفته است، گفت: حاج قاسم وقتی زنده بود دشمن از بزرگ تا کوچک از او هراس داشت و امروز هم از عکس و تصویر این شهید هراسناک است.

وی اضافه کرد: باید روی کلیدواژه جهاد تبیین تاکید کنیم، امروز نیازمند جهاد تبیین هستیم تا دشمن در این جنگ ترکیبی که پیشقراول آن جنگ رسانه‌ای است نتواند به اهداف شوم خود برسد.