یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ , ۰۳:۳۸:۵۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ ساعت ۱۳:۴۶
لینک کوتاه مطلب:

در ایام دهه فجر؛

مدرسه ۶ کلاسه روستای قلیان به بهره‌برداری رسید/ در سال جاری ۵۱ میلیارد تومان اعتبار در روستای قلیان هزینه شده است

فرماندار سنندج گفت: این مدرسه در زمین اهدایی خیر مدرسه‌ساز و با هزینه اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان در شش ماه به بهره‌برداری رسید.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنندج، حسن عسکری در آئین افتتاح مدرسه ۶ کلاسه روستای قلیان بخش مرکزی سنندج ضمن تبریک ایام ده مبارک فجر دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را در طول این سالها بزرگ عنوان کرد و افزود: با وجود خدماتی که صورت گرفته و با قبل انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست اما با افق نظام فاصله داریم و با تلاش همدلی به ایدال‌های مورد نظر مقام معظم رهبری خواهیم رسید.

وی میزان هزینه شده در روستای قلیان در سال جاری را ۵۱ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: برای بهره‌برداری از تصفیه‌خانه روستای قلیان ۴۰ میلیارد تومان، بهسازی معابر یک و نیم میلیارد تومان و ساخت مدرسه ۶ کلاسه ۹ میلیارد تومان اعتبار در سال ۱۴۰۲ هزینه شده است.

فرماندار سنندج به برگزاری انتخابات در ۱۱ اسفندماه گریزی زد و اظهار کرد: حضور در انتخابات حق مردم و وظیفه شرعی است و امیدواریم در کنار مشارکت حداکثری با انتخاب کاندیدای اصلح شاهد تشکیل مجلسی قوی و در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

عسکری میزان اعتبارات هزینه شده برای ساخت مدرسه ۶ کلاسه روستای قلیان را ۹ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این مدرسه در زمینی اهدایی توسط خیر و در مساحت ۵۴۲ متر مربع، ۱۷۳ متر دیوار کشی و محوطه سازی احداث شده و بخشی از مشکلات کمبود فضای آموزشی در این روستا را حل خواهد کرد.