یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ , ۰۲:۲۰:۰۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۳/۳ ساعت ۱۷:۳۱
لینک کوتاه مطلب:

اولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان سنندج تشکیل شد

اولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان سنندج به منظور هماهنگی بیشتر برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به ریاست فرماندار تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنندج، در این جلسه که در فرمانداری سنندج برگزار شد، حسن عسکری فرماندار سنندج با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانش، شهید جمهور را الگوی واقعی یک رئیس جمهور در تراز انقلاب اسلامی و ملت ایران نام برد.

وی افزود: آیت‌الله رئیسی خود را وقف خدمت به مردم کرده بود و در طول عمر دولت سیزدهم خدمات شایان توجهی در سنندج و استان کردستان به یادگار گذاشت.

وی افزود: اقدامات و کارهای آیت‌الله رئیسی کار را برای رئیس جمهور آینده سخت‌تر کرده است، گفت: با کارهایی که در این دولت انجام شده و اینکه مردم رئیس جمهور را در کنار خود و از خود می‌دیدند لذا توقعات مردم از این جایگاه بالا رفته است.

عسکری در ادامه با اعلام سازوکارهای انتخابات برای مهیای برگزاری انتخابات در هشتم تیرماه امسال تاکید کرد و گفت: از آنجایی که از انتخابات اسفند سال گذشته زمان زیادی نگذشته است لذا همه چیز مهیاست و مشکل جدی برای برگزاری انتخابات امسال نداریم.

وی بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات تاکید و گفت: ما به عنوان مجری باید تنها به فکر مشارکت حداکثری و برگزاری امن و سالم باشیم که قطعا در این دوره مشارکت بیشتری را در کردستان شاهد خواهیم بود.